Windows Phone
Salut!Suntem una dintre putinele comunitati dedicate sistemul de operare Windows Phone din tara!Ajuta-ne sa ajungem mari!Te rugam sa te inregistrezi!Iti multumim pentru suport!

Ringtones Pro(Aplicatie pentru tonuri de apel)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ringtones Pro(Aplicatie pentru tonuri de apel)

Mesaj Scris de Admin la data de Mar Feb 04, 2014 1:55 am

Cea mai utila aplicatie pentru a gasi, downloada si folosi o melodie pe post de sunet de apel mi se pare Ringtones Pro.
Are o baza imensaaaaa Laughing de melodii.Ne scuteste de multa bataie de cap cum ar fi taierea melodiei, punerea ei pe telefon(De multe ori acest lucru nici nu functioneaza)si cel mai important este FREE.
Instalata, are 23mb deci nu va ocupa tot telefonul pirat 
Puteti downloada aceasta aplicatie de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
In momentul utilizarii aplicatiei ve-ti gasi 4 casute(Cele mai bune pentru utilizare sunt Hot Ringtones si functia Search)
In momentul in care am gasit ringtone-ul care ne place, putem sa il ascultam si dupa aceea sa il folosim ca sunet de apel.Destul de simplu, nu ? Mai jos am atasat cateva poze.
Pentru cei ce folosesc WP 7,8 nu am gasit momentan o aplicatie.Cred ca singura solutie este aceea de a downloada melodia pe pc, de a o taia(se poate si cu Movie Maker)si de a o baga in telefon prin intermediul Zune.
RingTones PRO:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Admin
Admin

Data de inscriere : 01/02/2014

Vezi profilul utilizatorului http://windowsphone.forumz.ro

Sus In jos

Re: Ringtones Pro(Aplicatie pentru tonuri de apel)

Mesaj Scris de floryn la data de Mar Feb 04, 2014 4:58 am

Exista acea aplicatie ptr sunete RINGTONE MAKER ptr Wp, iti creezi ringtonul cum vrei, dar trebuie sa ai mp.3-ul in telef. De aceea caut o aplicatie de dat jos mp.3 Wink

floryn

Data de inscriere : 03/02/2014

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum