Windows Phone
Salut!Suntem una dintre putinele comunitati dedicate sistemul de operare Windows Phone din tara!Ajuta-ne sa ajungem mari!Te rugam sa te inregistrezi!Iti multumim pentru suport!

Aplicatii pentru vreme!

In jos

Aplicatii pentru vreme!

Mesaj Scris de Admin la data de Lun Feb 03, 2014 4:50 am

Una dintre nelipsitele aplicatii pentru telefoanele Smarthphone este o aplicatie Meteo.Mereu dorim sa stim cate grade sunt afara, daca va ploua in orele urmatoare sau daca maine putem pleca in concediu.Sunt multe aplicatii cu un design frumos, live title care primeste actualizare continua dar ce facem daca datele furnizate de aplicatie nu sunt bune?De aceea trebuie sa alegem ce e mai bun din zecile de aplicatii pentru prognoza.
Sistemul de operare W8 beneficiaza de un sistem de cautare numit Bing.Daca cautam in Store putem gasi si o aplicatie meteo numita "Meteo Bing".
Are un Live Title frumos, care primeste actualizare destul de des din cate am vazut eu, fata de una dintre cele mai folosite aplicatii din Store(AccuWeather)
Imi place ca poti sa vezi ce statiuni de Ski sunt deschise sau inchise.
Puteti sa downloadati aceasta aplicatie de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Poze o sa puteti vedea putin mai jos.
AccuWeather are un design care imi place mai putin, il prefer pe cel de la Meteo Bing.Imi place ca poti sa vezi ce activitati poti desfasura afara(In conditiile in care temperatura iti permite asta)
Aceasta aplicatie poate fi downloadata de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca mai doriti sa completati cu alte aplicatii pentru vreme puteti sa adaugati un reply!
Poze AccuWeather:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poze MeteoBing:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Admin
Admin

Data de inscriere : 01/02/2014

Vezi profilul utilizatorului http://windowsphone.forumz.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: